Orar antrenamente

Orar antrenamente

Liceul Ioan I.C. Brătianu ( fostul Miu ) , în centru peste drum de Muzeu

Grupa 1 Antonia ( grupă pentru începători ) 

Marti: 19.30 – 20.30

Joi: 19.30 – 20.30

 

Complexul Sportiv ‘Banu Sport’, lângă Stadionul Dan Păltinișanu

Grupa 1 ( MP Sport 1 U15, baieti ) – Alex

Luni: 18.00 – 19.30

Marti: 16.30 – 18.00

Miercuri: 18.00 – 19.30

Joi: 18.00 – 19.30

Vineri: 17,45 – 19.00 ( pregatire fizica)

 Grupa 2 ( MP Sport U15 fete )- Sergiu

Miercuri: 18.00 – 19.30

Vineri: 17.45 – 19.00

Grupa 3 ( MP Sport U12 fete)  – Sergiu

Luni: 16.30  – 18.00

Miercuri: 16.30 – 18.00

Joi: 16.30 – 17.30 ( pregatire fizica)

Vineri: 16.30 – 17.45

Grupa  4 ( MP Sport II 2007-2008 )  – Aref

Luni:16.30 – 18.00

Marti : 16.30 – 17.30 (pregatire fizica)

Miercuri: 16.30 – 18.00

Vineri: 16.30 – 17.45

Grupa 5  ( MP Sport  U10  fete )  – Sergiu

Luni:18.00 – 19.30

Joi: 18.00 – 19.30

Vineri: 16.30 – 17.45 ( pregatire fizica)

Grupa  6 ( MP Sport  Incepatori )  – Aref

Marti: 16.30 – 18.00

Joi: 16.30 – 18.00

Vineri: 17.45 – 19.00 (pregatire fizica)

Grupa  7 ( MP Sport U10 2009 – 2010)  – Alex

Luni: 16.30 – 18.00

Miercuri: 16.30 – 18.00

Joi: 16.30 – 18.00

Vineri: 16.30 – 17.45 ( pregatire fizica )

Grupa  8 ( MP Sport II 2005-2006 )  – Rambo

Marti: 16.30 – 18.00

Joi: 16.30  – 18.00

Vineri: 17.45 – 18.00 ( pregatire fizica )

Grupa  9 ( MP Sport Incepatori )  – Antonia

Luni:18.00 – 19.30

Miercuri: 18.00 – 19.30

Grupa  10 ( MP Sport Incepatori )  – Diana

Joi: 18.00 – 19.30

Vineri: 17.45 – 18.00

 

Școala Gimnazială nr. 21 ( lângă piața Badea Cârțan )

Grupa 1 Aref ( MP Sport I U13 – 2007-2008 ) 

Luni: 18.30 – 20.00

Marti: 19.30 – 21.00 ( Energetic)

Miercuri: 18.30 – 20.00

Joi: 18.00 – 19.00 ( Banu Sport pregatire fizica )

Vineri: 19.45 – 21.00

Grupa 2 Corina ( grupă pentru începători )

Luni: 17.30 – 18.30

Miercuri: 17.00 – 18.30

Grupa 3 Aref ( băieți si fete 2005 și mai mari ) 

Luni:  20.00 – 21.00

Miercuri:  20.00 – 21.00

Liceul Energetic ( Colegiul Tehnic Energetic Regele Ferdinand – Strada Renaşterii 24A )

Grupa 2 Aref ( grupă pentru începători)

Marți: 18.30 – 19.30

Joi: 18.30 – 19.30

Vineri: 18.30 – 19.30